0216 573 66 13

Bass Küp

Bass Küp

%30 İndirim
285,71 TL 200.00 TL + KDV
  • Stok Kodu 451
  • Stokta 70 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 22767 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO
 

BASS KÜPÜ

Akustik süngerler kategorisinde yer alan bass küpü akustik süngerler, akustik ses yalıtımlarında kullanılmaktadır. Diğer akustik yalıtım malzemelerinden farklı olarak sesin daha kaliteli çıkmasına yönelik çalışmaz.

Bass  seslerini kırıcı özelliğe sahiptir ve genel olarak bu amaçla kullanılmaktadır. Adını da çalışma şeklinden alan bass küpü akustik süngerler, açık gözenekli yapılara sahiptirler ve bu anlamda özellikle yüksek frekanslı bass seslerinde istenilen performansın elde edilmesine olanak tanırlar. Bunun dışında bass küpü akustik süngerler, alçak frekanslı seslerin meydana getirdiği ses problemlerinin çözülmesi için de kullanılmaktadır.

Bir diğer kullanım alanı ise akustiğin düzenlenmesidir. Bu alanlarda, özellikle bass seslerini kırma alanında oldukça etkili bir ses yalıtım malzemesi olan bass küpü akustik süngerleri, bir diğer ses yalıtım malzemesi olan bass trapler ile birlikte kullanıldığında daha etkili sonuçlar elde edilmesine imkan vermektedir.

Ayrıca bass küpü akustik süngerler, diğer akustik ses yalıtım panelleriyle birlikte de kullanılabilmektedir. Bass seslerini kırmada ve akustiğin düzenlenmesinde etkili bir ses yalıtım malzemesi olan bass küpü akustik süngerler, yanmaz özelliğe sahip değildirler ancak alev geciktirici özellikleri bulunmaktadır. Yüksek ısının bulunduğu ortamlarda erime göstermezler ve ısıya dayanıklıdırlar. Bu doğrultuda herhangi bir yüksek ısıyla karşılaştıklarında tehlike arz etmezler. Bass küpü akustik süngerlerin, uygulanacağı ortama uygulanmaları son derece kolaydır ve ekstra iş yükü gerektirmez.

Bununla birlikte bass küpü akustik süngerlerin uygulanmasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bass küpü akustik süngerlerin uygulanacağı yüzeyin önceden kir ve tozdan arındırılması ve bass küpü süngerlerin bu şekilde montelenmesi gerekmektedir. Bass küpü akustik süngerler, küflenmezler ve koku yaratmazlar. Özellikle köşelerde oluşan düşük frekans titreşimleri engelleyen ve düzenleyen bu küpler, profesyonel derecede akustik izolasyon sağlamaktadırlar. Genel olarak bass sesinin yüksek olduğu eğlence mekanlarında; kayıt ve yayın stüdyolarında, oditoryumlarda, dinlenme odaları ve konferans salonlarında kullanılmaktadır. 

 

Bass Küp Ebat Ölçü Ve Özellikleri

Malzeme - Akustik köpük
Ürün boyutları - 24 x 24 x 24cm
 

Bass Küp Kullanım alanları 

Kayıt ve yayın stüdyoları, post-prodüksiyon stüdyoları, dinleme odaları, konferans ve telekonferans odaları, oditoryumlar, performans alanları.
Benzer Ürünler