0216 573 66 13

Basf, inşaat ve yapı sektörünün lider sanayi kuruluşudur. Almanya’da kurulan şirket bu alanlarda birçok farklı ürün sunmaktadır. Basf yapı kimyasalları inşaat sektöründe, alanında lider ürünleridir. En kaliteli, en başarılı ürünler Basf’tan ortaya çıkar. Geniş ürün yelpazesiyle her konuda ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Basf yapı kimyasalları ürünleri içinde harç katkıları geniş yer tutmaktadır. Harç katkıları ihtiyaçlarınızı Basf güvencesi altına alarak içinizin rahat olmasını sağlamak firmamızın görevidir.

Harç katkıları inşaatların anahtar malzemesidir. Sağlam ve güvenli bir yapı yapmak istiyorsanız, kullandığınız harç katkısına çok dikkat etmelisiniz. En kaliteli harç katkı ürünleri, en sağlam inşaatların olmazsa olmazıdır.Basf harç katkıları, performans arttırıcı, güçlendirici, akışkanlaştırıcı özellikleriyle harçların en büyük katkı malzemeleridir. Farklı çeşitleri, kullanım yerlerine göre farklı sınıfları, farklı özellikleriyle her ihtiyaca uygun harç katkıları sizlere sunulmaktadır. Basf harç katkıları sayesinde inşaat alanında en kaliteli ve en güvenli sonuçlara ulaşılmaktadır.

 İç ve dış mekanlarda kullanılabilirler. Her türlü betonların dayanıklılıklarını arttırmak için de kullanılabilirler. Su geçirmezlik gerektiren, havuz ve su deposu gibi yerlerde de kullanılabilirler. Kum ve çimento ile inşa edilen duvar tipi yerlerde de basf harç katkılarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Soğuğa ve donmaya karşı dayanıklıdırlar. Bu konuda yüzde yüz Basf garantisi altında güvence sunulmaktadır. Harç katkı ürünleri harcın çok kolay işlenmesini sağlar. Kullanımları çok kolaydır. Uygulandıklarında çabuk kuruma özelliğiyle işin hemen bitmesini sağlarlar. Çok ekonomiklerdir. Her türlü tuz ve yağ çözünmelerine karşı dayanıklılardır.  Onarım ve tamirat işlerinde de kullanılabilirler. Ayrıca raf ömürleri uzundur. Üstelik tüm bu avantajlar, Basf kalitesi ve güvencesiyle firmamızın çok uygun fiyat imkanlarının birleşimiyle sizlere sunulmaktadır.

İnşaat sektörünün parlayan yıldızı, firmamız Adetaş Yapı, 2005’ten beri yapı kimyasalları konusunda sektörün en önemli oyuncularındandır. Basf yapı kimyasalları ile sunduğumuz ortak hizmetlerle sizlerin yüzlerinizi güldürmekteyiz. Ülkemiz inşaat sektöründe güvenilir ve müşteri odaklı hizmeti sizlere sunmaktayız. Sektörün devi Basf şirketinin yapı kimyasalları, harç katkı ürünleri gibi çeşitli alanlarında yetkili dağıtıcı bayi görevini üstlenmiş durumdayız. Yapı konusunda sizlerin daha güvende olabilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

Blog Son 8 Makale