0216 573 66 13

Zemin kaplama ürünleri; yüzey sertleştirme malzemeleri, su izolasyon membranları, aşınma dayanımı yüksek otopark kaplama ve izolasyon sistemleri, zemin tesviye şapları, astar malzemeleri ve zemin kaplamalarıdır. Basf Zemin Kaplamaları ve Basf Zemin Sistemleri, Adetasyapi.com adresindeki Basf Yapı Kimyasalları kategorisinde satışa sunulmuştur.

Ucrete DP: Laboratuvarlarda, endüstriyel tesislerde, üretim alanlarında kullanılan, yüzey pürüzlülüğü ayarlanabilen, kaymaz yüzeyli, 4-9 mm kalınlıkta zemin kaplama sistemleridir.

Master Top 530: Balkon ve teraslar, yükleme rampaları, endüstriyel zeminler, park alanları ve garajlarda kullanılan düzgün yüzeyli, çelik lif takviyeli, 4-8 mm kalınlıkta zemin kaplamasıdır.

Master Top 100: Garaj, otopark, depo, hangar ve mekanik atölyelerde, yükleme ve boşaltma alanlarında, araç trafiği olan zeminlerde kullanılan yüzey sertleştirme malzemesidir.

Master Seal M 810: Su tankları, otoparklar, havuzlar, kanallar, depo ve tüneller, uçak hangarları, çatı ve teraslarda kullanılan çatlak örtme özelliğine sahip, çok hızlı reaksiyon gösteren, solventsiz su izolasyon membranıdır.

Master Seal Traffic 2262: Ağır yük altındaki döşemelerde ve rampalarda kullanılan otopark kaplama sistemidir. Ürün alternatifleri; Master Seal Traffic 2259, Master Seal Traffic 2260, Master Seal Traffic 2205’tir.

Master Top 1324 A-R: Depolar, üretim alanları, laboratuvarlar, kimya ve ilaç endüstrisi, alışveriş merkezleri, uçak hangarları, sergi ve fuar alanları ve garajlarda kullanılan, kaymaz pürüzlü yüzeye sahip, temizlenmesi kolay ve hijyenik zemin kaplama sistemidir. Ürün alternatifleri; Master Top 1324, Master Top 1324 R’dir.

Conipur M 865 Z: Çatı, teras ve teras bahçeleri, uçak hangarları, tüneller, toplama tankları, su depoları, otopark yalıtımı, süs havuzları, kanallar ve depolarda kullanılan solventsiz su izolasyon membranıdır. Conipur M 865 Z Thix ve Conipur M 865 Z Thix 1, diğer ürün çeşitleridir.

Master Seal TC 258 / 259: UV dayanımlı, hava ile kürlenen, solvent içeren, koruyucu kaplama malzemesidir.

Master Tile SL 535: Hastane, mağaza, eğitim ve idare binaları, otel, AVM ve konutların iç mekânlarında kullanılan zemin tesviye şapıdır.

Master Top TC 407 W UV: Poliüretan zemin kaplama sistemlerinin üzerine son kat olarak kullanılan su bazlı kaplama malzemesidir.

Master Seal P 691 / 698: Havanın nemiyle hızlı kürlenen, solventli, aderans artırıcı astar malzemesidir.

Master Seal P 684: Demir olmayan metal yüzeyler için kullanılan, aderans artırıcı astar malzemesidir. Master Seal P 682, diğer ürün çeşididir.

Master Top BC 370 AS: Uçak hangarları, kimyasal madde üretim tesisleri, hassas elektronik ekipmanların bulunduğu odalarda kullanılan, solventsiz zemin kaplama malzemesidir.

Master Top BC 325 N: Hastaneler, okullar, kütüphaneler, ofisler, oteller, sergi salonları, AVM’lerde kullanılan solventsiz, renkli zemin kaplama malzemesidir.

Blog Son 8 Makale