0216 573 66 13

BASF; 1865 yılında kurulan bir kimya şirketidir. BASF, Adetaş Yapı markası sayesinde geniş çaplı bir yelpazede, yapı kimyasalları ve zemin kaplaması ürünlerini tedarik etmektedir. 40 yılı aşkın bir süre boyunca yenilikçi, yaratıcı ve kaliteli ürünleri tedarik eden bir marka olan BASF, zemin kaplaması ile yapı kimyasalları ürünlerinin AR-GE çalışmaları alanında lider bir konumda yer alarak hizmet vermektedir.

 BASF Zemin Kaplamaları Nedir

Estetik ve teknik kriterlerin, zaman kısıtlamalarının ve buna bağlı olarak hızlı kurulumun, maliyet ve bütçe arasındaki dengenin göz önünde bulundurularak üretildiği BASF zemin kaplamaları; çimento esaslı kaplama, epoksi kaplama, poliüretan kaplama, endüstriyel kaplama gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Özel yapı çimento, kum, sert çimento, sert agrega temeline sahip serpe yüzeyler ve renk pigmentleri esaslı üst kaplama olan çimento esaslı kaplama, son derece yüksek bir direnç göstermekte ve bunun neticesinde de yapı projelerinde oldukça fazla ekonomik çözümler üretmektedirler. Yağ, tuz, seyreltilmiş asit, çeşitli kimyasallar gibi sıvılara karşı mekanik dayanıklılık ve direnç göstermesinin yanı sıra oldukça kolay temizlenebilen epoksi kaplamalar, estetik bir görünüm de sunmaktadırlar. Yaygın olarak sağlık sektörlerinde ve diğer kamu alanlarında kullanılan poliüretan kaplamalar, çatlaklara ve çizikler ile Ultraviyole ışınlara karşı dirençli ve son derecede dayanıklıdırlar. Sürdürülebilir özelliği de bulunan poliüretan kaplamalar ayrıca, son derece güçlü bir yapıya sahiptirler. Poliüretan zemin kaplamanın, gelişmiş bir üst seviyesi olan ucrete endüstriyel zemin kaplamaları, sert ortamlar için uygundur. Termal, mekanik ve kimyasal streslere karşı oldukça yüksek bir direnç gösteren bu kaplama çeşidi, dayanıklılığı sayesinde ilaç ve kimyasal endüstrilerinde, yiyecek-içecek endüstrilerinde tercih edilmektedir.

BASF yapı kimyasalları ve BASF zemin sistemleri ürünlerini kullanarak oldukça sağlam ve kaliteli işler ortaya çıkaran Adetaş Yapı; ıslak zeminler, endüstriyel alanlar, kamusal alanlar, apartman ve otoparklar gibi pek çok alan için farklı malzemeler ve kaplama modelleri kullanarak bu hizmeti sizlerle buluşturmaktadır. Üstün kalitelere sahip bir zemin kaplama uygulaması için başvurulacak tek adres olan Adetaş Yapı, BASF malzemelerinin kalitesi ve uzman kadrosunun teknik bilgisi sayesinde, müşterileri için daima güvenilir bir firma olarak hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Blog Son 8 Makale