0216 573 66 13

Hemen hemen tüm alanlarda uygulanan zemin kaplama işlemi kaliteli malzeme ve deneyimli uygulayıcılar eşliğinde yapılmalıdır. Basf zemin kaplamaları bu konuda kaliteli ve güvenilir ürünler sunması yanında uzun ömürlü ve kesim çözümler üretmektedir. Basf zemin sistemleri içesinde yer alan ürünleri ve sunduğu kriterleri ile adestayapi olark sizlere ulaştırmanın verdiği gururu yaşamaktayız. Zemin şartları farklı olan ve buna göre ürünler sunan Basf yapı kimyasalları teknik, ideal ve ekonomik ürünleri bir arada barındırmaktadır. Her türlü zemin yapısına uygun, üst düzey kalitede, tüm zemin çalışmalarında kolay kurulan ve zaman tasarrufu sağlayan ürünler sunmaktayız.

Basf zemin kaplamaları farklı kullanım alanlarına göre özel olarak üretilen ürünlerden oluşmaktadır. Basf zemin sistemleri içerisinde çimento esaslı kaplama ürünleri de mevcuttur. Endüstriyel ve ev gibi iç mekanlarda da kullanılan polimer modifiye çimento esaslı ürünlerdir. Yüksek dirençli bu ürünler ile ekonomik ve kalıcıdır. Daha çok fabrika ve depo zeminleri için kullanılır. Basf yapı kimyasalları içerisinde yer alan epoksi kaplamalar ise yine fabrika ve depolar için ağırlıklı olarak tavsiye edilen ürünlerdir. Aşındırıcı sıvılara dirençleri artırılarak uygulanan zemin kaplama işlemi neticesinde kolay temizlenme ve estetik özellikleri kazandırılır. Zemin kaplama ürünleri içerisinde Poliüretan kaplamalar pürüzsüz zeminler sağlamaktadır. Genellikle eğitim ve sağlık hizmet binaları ile kamu binalarında karşılaşılan zemin modelleri bu ürünler kullanılarak yapılmaktadır. Ayrıca iletken ve ince zemin kaplama ürünleri de dahil olmak üzere tüm bu ürünleri adestayapi olarak sizlerin ihtiyacına göre sunmaktayız.

Kaliteli ve kalıcı zemin kaplama ürünleri için tercih edilecek olan Basf zemin kaplamaları, kullanım alanı ne olursa olsun farklı ürünleri ile adestayapi hizmeti ile sizlerle. Basf yapı kimyasalları ile elde edilecek üstün kalitedeki ürünler için mutlaka Basf zemin sistemleri binanızın kullanım amacına göre doğru uygulama modelini seçmelisiniz. Endüstriyel kuru ve endüstriyel ıslak alanlardan, ticari yapılar ve konutlara kadar birçok uygulama alanı olan zemin kaplama ürünlerinin çeşitleri de bir o kadar fazladır. Otopark sistemleri ve kimya sektörleri için de farklı uygulamalar mevcuttur. Güvenli ve kaliteli ürün tercihi için Basf zemin kaplama ürünlerinin garantisine inanın.


 

Blog Son 8 Makale