0216 573 66 13

Yapının özelliği gereği zemin kaplaması farklı özelliklere sahip olabilir. Bu farklı özellik gösteren zemin çeşitlerine bakıldığında; üretim tesislerine ait zeminler, otopark, tünel, depo zeminleri, eğimli zeminler, çatı ve teras zeminleri gibi örnekler sıralanabilir. Hepsinin kullanım amacına uygun şekilde yapılacak zemin kaplaması ; hem mekanın korunması hem de gerçekleştirilen işlemler sonucu yıpranmasının en aza indirilmesi açısından önem taşımaktadır. Basf zemin kaplamaları tarafından sunulan ürünler sayesinde farklı zemin ürünlerine uygun kaplama malzemeleri bulunmaktadır. Ağır yük altında ya da etkin üretim yapılan mekanların zemin kaplamasından, neme dayanıklılık sağlayan zemin kaplama malzemelerine kadar her ürün amacına uygun şekilde kullanılmalıdır. Bu nedenle her zemin için tek bir kaplama malzemesi uygulanamamaktadır.

Basf Yapı Kimyasalları bu anlamda her ihtiyaca yönelik ürün ve üstün nitelikli malzemeyi yapılarınızın güvenliği ve sağlamlığı için sunmaktadır. Bu farklı zemin kaplama ürünlerinin kullanım alanları şöyle sıralanabilir;

  • Çatı araları veya teraslar
  • Bakım, onarım ve park hizmeti sunan uçak hangarları
  • Her tür amaca hizmet etmek üzere inşa edilmiş tüneller
  • Daha çok sanayi alanında kullanılan toplama tanklarına ait zeminlerde
  • Yeraltında inşa edilen su ya da yakıt depo zeminleri
  • Her tür havuz ve kanal zeminleri

Basf zemin sistemleri sayesinde; eğimli yüzeye sahip zeminler, kaplama uygulanacak noktaların zorlu olduğu yerler, sürekli su ya da sıvı ile temas edecek yüzeyler kolaylıkla kaplanabilir.

Her türlü zemin kaplama ihtiyacına çözümler sunan Basf zemin kaplamaları için ürün ve malzeme talepleriniz; 2005 yılından bu yana alanının öncüsü olan Adetaş Yapı Market tarafından siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, tarafımızdan gerekli destek sağlanmakta ve ürün talepleriniz en hızlı şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Basf Yapı Kimyasalları ile ilgili bütün ürünleri internet sayfamızda görebilir, fiyat bilgilerine ulaşabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz. Aynı zaman da ürün ve fiyat kampanyalarımızdan yararlanarak çok daha avantajlı alım koşullarından yararlanabilirsiniz. Her türlü zemin kaplamasında ihtiyaç duyabileceğiniz ürün bilgileri ve kullanım şekline ait bilgileri internet sitemizde bulabileceğiniz gibi sorularınız için bizlerle de irtibata geçebilirsiniz.

Blog Son 8 Makale