0216 573 66 13

Beton yan ürünleri sayesinde her türlü iklim şartlarında betonun, mekanik özelliklerini artırmaya yönelik ürünlerdir. Basf beton yan ürünleri ile yapacağınız büyük inşaat işlemlerinde veya bireysel ve küçük tadilat işlerinde kullanacağınız betonun kalitesini artırabilirsiniz. Basf beton katkıları inşaatınızın ve inşaat çalışmalarınızda dayanıklı ve kaliteli sonuçlar almanız için size yardımcı olacaktır. Basf yapı kimyasalları içerisinde yer alan bu ürünler dayanıklı betonlar ve kalıplar oluşturmanıza sebep olacaktır. Adetasyapi olarak tüm bu kaliteli ürünleri sizlere sunmaktayız.

Beton yan ürünleri beton dökümü yapılırken veya yapıldıktan sonra kullanılan ve oldukça faydalı, destek veren kimyasal ürünlerdir. Ahşap ve çelik kalıpların kolay sökülmesini sağlayan, düzgün yüzeyli beton elde edilmesinde kullanılan, sıcaklıklara dayanıklı Basf beton yan ürünleri kullanımı kolay ve pratik çözümler sunan ürünlerdendir. Basf beton katkıları ayrıca yeni dökülmüş beton üzerine uygulanan, film tabakası oluşturarak suyu betonun bünyesinde tutmasını sağlar. Böylece optimum dayanım ve gelişim sağlayarak, çabuk kurumanın önüne geçer. Böylece çalışma zamanınızı ayarlamanız için rötreyi azaltmaktadır. Ayrıca taze dökülmüş beton üzerine uygulanan modellerinde, bitkisel emiusiyon esaslı katkılar da vardır. Estetik yüzey için kullanılan bu ürünler, çevre uyumlu, yatay ve düşey uygulamalarda kullanılmaktadır. Pompalı veya pompasız hazır beton üretme işlemlerinde kullanılabilen bu ürünlerle kullanılan su miktarı düşürülebilmektedir. Basf yapı kimyasalları güvencesiyle sunulan bu ürünleri adetasyapi olarak sizlere sunmaktayız.

Kullanım yerleri hayli fazla olan Beton yan ürünleri ile katkısız betonlara göre, daha az su miktarı kullanımı ve işlenebilirlikte kolay pompa ve düşük çimento kullanım oranı yakalayabilirsiniz. Basf beton katkıları katkısız betona göre dayanım seviyeleri artan betonlar üretmenizi sağlar. Çok amaçlı kullanımlıdır ve akışkanlaştırıcı, verimli hale getirici ve düşük geçirimlilik sağlamaktadır. Yüksek danayım yanında kalıcılık özelliği vardır. Basf yapı kimyasalları içerisindeki tüm ürünler gibi kaliteli, güvenilir ve dünya standartlarında verimlilik elde etmenizi sağlar. Ayrışma riskini azaltan bu Basf beton yan ürünleri sayesinde kalıplı beton üretimi işlemlerinde yüzeyli bitiş elde edilmesine imkan verir. Tüm bu ürünleri adetasyapi güvencesi ile sizlere ulaştırmaktayız.

Blog Son 8 Makale