0216 573 66 13

Basf, portföyünde kimyasallar, boya, petrol, petro kimya, plastikler gibi ürünleri barındıran Almanya kuruluşlu bir kimya şirketidir. Sektörün lider markalarındandır. Her zaman en çok kullanılan ürünleri üretir. Basf yapı kimyasalları sektörde kaliteyi temsil etmektedir. Basf seramik yapıştırıcıları da firmanın ürettiği en kaliteli ürünlerdendir. Firmamız seramik yapıştırmada kalite, güvenilirlik ve kullanılışlılık bakımından basf seramik yapıştırıcıları ürünlerine sonsuz güvenmektedir.

Basf seramik yapıştırıcılar, mermer, doğal taş, mozaik, tuğla ve seramik yapıştırma işlerinde kullanılır. Yüksek dayanmaya ve performansa sahip olan basf seramik yapıştırıcıları, polimer takviyeli ve çimento esaslıdır. İç mekan dış mekan fark etmez her ikisinde de kullanılırlar. Seramik yapıştırıcılar düşey ve yatay uygulamalarda da kullanılmaktadır. Havuz, banyo gibi ıslak yerlerde de bu seramik yapıştırıcı sistemleri gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Soğuk hava depoları döşenmesinde de basf seramik yapıştırıcıları yüzde yüz sonuç verir. Öte yandan her türlü yapıştırma işlemlerinde, tadilat ve onarım işlerinde basf seramik yapıştırıcıları hizmetinizdedir. Basf seramik yapıştırıcıları, kolay hazırlanırlar, kayma sorunu çıkarmazlar, donma ve çözünme olaylarına karşı güçlüdürler, sıcaklık sorunu yaşamazlar, kolay uygulanırlar. Bu yüzden seramik yapıştırıcı sistemleri konusunda bir numaralı tercih sebebidir.

Firmamız Adetaş Yapı, yapı kimyasalları konusunda yatırımlar yapan, sektörünün öncü kuruluşlarındandır. Yaptığımız çeşitli yatırımlarla büyümeye, büyürken de sürekli gelişmeye devam etmekteyiz.2005 yılından beri yapı kimyasalları sektöründe Dünya’nın devi olan şirket Basf ile çalışmaktayız. İki şirketin yapı kimyasalları konusundaki ortaklığıyla siz müşterilerimiz kazançlı çıkmaktadır. Çünkü inşaat sektöründeki, güvenilir yapı şirketleri çok az bulunmaktadır. Bu yüzden Adetaş Yapı ve Basf Yapı Kimyasalları güçlerini birleştirmiştir. Basf yapı kimyasallarının yetkili dağıtıcı bayi görevini layıkıyla yapmaya gayret etmekteyiz. Adetaş Yapı Basf yapı kimyasallarının gücünü de arkasına alarak, Türkiye inşaat sektöründe sürekli gelişip büyümeyi, yeni inşa edilecek yerlerde kaliteyi sağlamayı, yapı güvenilirliğini arttırmayı hedeflemektedir. Hizmetlerini müşteri memnuniyetini esas alarak yapan Adetaş Yapı, sizlerin oturduğunuz yapılarda sağlamlığı arttırarak güven içinde yaşam sürmenizi sağlar. Her şey sizlerin gönül rahatlığı içinde yaşamınızı sürdürebilmeniz için.

Blog Son 8 Makale