0216 573 66 13

Derz işlemi, bilindiği gibi kaplaması çeşitli materyallerle ( tuğla kaplama, seramik, mozaik taş, granit gibi ) tamamlanmış olan yüzeyler için gerçekleştirilen son işlemdir. Bu işlem sayesinde kaplamada kullanılan elemanlar arasındaki boşluklar kapatılır, kaplama elemanlarının zemine daha iyi oturması ve estetik görünümü sağlanmış olur. Seramik derz dolgu ürünleri, kaplama yapılmış yüzey ve kaplama elemanına göre en doğru şekilde seçilmeli ve uygulanmalıdır. Kaplama yüzeyinin yatay ya da dik yüzey olması, kaplama malzemelerinin arasındaki boşluk mesafeleri, kullanım mekanının özelliği ( havuz, okul, hastane vb.) gibi kriterler, doğru derz ürün ve malzemesinin tespitinde en önemli yol göstericilerdir. Doğru seçilmiş kaliteli seramik derz dolgu ürünleri ile sağlanacak faydalar şu şekilde sıralanabilir;

  • Hızlı ve kolay uygulama imkanı
  • Sırlı yüzeylerde çizik ya da deformasyon oluşturmama
  • Kaplama elemanları arası boşlukları tam kapatma
  • Kir tutmama ve kolaylıkla temizlenebilme imkanı
  • Islak zeminli mekanlarda mikrop ve bakteri üretmeme özelliği

Basf Yapı Kimyasalları sürekli geliştirdiği teknolojisi ve ürün çeşitliliği ile her tür derz dolguları ile ilgili ihtiyaç ve gereksinimlerinizde sizlere en uygun malzemeyi sunmaktadır. Her tür zemin ve kaplama malzemesine uygun derz dolgu ürünlerini, Basf Yapı Kimyasalları tarafından sunulan geniş yelpazeden bulabilirsiniz.

Basf Yapı Kimyasalları tarafından üretilen seramik derz dolguları; yetkili dağıtım bayi olan Adetaş Yapı Market tarafından gerçekleştirmektedir. Yapı ürün ve malzeme dağıtımı konusunda 2005 yılından bu yana hizmet veren firmamızın internet sitesi sayesinde artık nerede olursanız olun, ihtiyaç duyduğunuz yapı ürün, ekipman ve malzemesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İhtiyacını duyduğunuz seramik derz dolgu ürünleri internet sitemizde sıralanmış olup; buradan ürün özelliklerine, kullanım alanlarına, kullanım şekline ve ücret bilgilerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Hatta ürün siparişlerini de internet sitemiz üzerinden oluşturabilirsiniz. Onay işlemi sonrasında siparişiniz en hızlı şekilde sizlere gönderilecektir. Ayrıca uygulanan ürün ve fiyat kampanyalarıyla çok avantajlı alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Basf Yapı Kimyasalları ve Adetaş Yapı Market güvencesiyle sizlere sunulan ürünler yüksek kalite garantilidir ve en iyi sonuç alınacak şekilde üretilmiştir. 

Blog Son 8 Makale