0216 573 66 13

Derz, iki seramik karo arasında kalan boşluktur. Seramik karoların döşenmesi esnasında oluşan bu boşluklar Basf seramik derz dolguları sayesinde giderilmektedir. Seramik karolar döşenirken rahat hareket edilmesi amaçlı olarak bilinçli olarak bırakılan bu boşluklar, derzli döşenmektedir. Seramik derz dolguları ile şık ve kaliteli görüntüler elde edebilirsiniz. Seramik derz dolgu ürünleri kolay hazırlanır ve hızlı, kolay şekilde uygulanır. Basf yapı kimyasalları arasında yer alan bu ürünler sayesinde renk ve konum uyumu ile şık bir görüntü kazanmakadır.

Basf seramik derz dolguları iç ve dış mekan tüm uygulama alanları için uygundur. Seramik ürünlerin yanında fayans, mermer gibi ürünlerin yüzeylere yapıştırılması ve derzlerin kapanması için kullanıma uygundur. Seramik derz dolgu ürünleri sadece evlerde değil, alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler, okullar, ticari ve fabrikasyon alanlarda da kullanılmaktadır. Kullanım alanı oldukça geniş olan Seramik derz dolguları adetasyapi güvencesi ile sizlere ulaştırılmaktadır. Basf yapı kimyasalları ürünlerinden olan derzler, sırlı yüzeyi çizmemektedir. Hazırlanması ve uygulanacak yüzeye sürülmesi son derece kolaydır. Farklı derz genişlikleri için kullanılmaktadır. Çatlatma veya kırma yapmaz. Seramikleri korur ve yapışmasını güçlendirir. Pürüzsüz, net ve kaliteli yüzeyler oluşmasını sağlar. Kirlenmesi zor ancak temizlenmesi son derece kolaydır. Su emiciliği azdır, kalıcı sonuçlar verir. Darbelere dayanıklıdır. Deterjanla temizlenebilir. Renkleri standarttır ve birçok yüzey için uygundur. Kaliteli ve kalıcı çözümler sunarken, evlerde, otellerde, hastane ve endüstriyel alanlarda şık bir mekan sahibi olmanızı sağlar. İşlem süresi ve kuruma süresi kısadır. Zaman kaybına sebep olmamaktadır. Uygulama alanına göre renkleri standart olan dolguların, yarattığı güzel görünüm ile özellikle evlerinizdeki mutfak, banyo gibi mekanlarda şık ve modern bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Seramik derz dolguları, seramik karolar döşendikten sonra uygulanan Basf yapı kimyasalları tarafından kaliteli ürünlerdendir. Basf seramik derz dolguları ile birçok yüzeyde kullanılan seramik karoların aralarında oluşan boşluklar kapatılır ve yapıştırıcı gücü ile sağlamlaştırılır. Seramik derz dolgu ürünleri ile adetasyapi hizmetinizdedir. Tüm ürünleri kaliteli, ekonomik, güvenilir ve kalıcı çözümler üreten Basf yapı ürünleri ile hizmetinizdeyiz.

               

Blog Son 8 Makale