0216 573 66 13

Yaşam alanı, üretim alanı, iş amaçlı kullanılan binalar ya da farklı yapılar olsun, zamana ve bulundukları şartlara bağlı olarak bir takım deformasyonlara maruz kalabilirler. Bu tip yıpranmalar önceleri çok belli olmasa da zamanla görünür hale gelirler. Bunlar sıva dökülmeleri, duvar zemininde çatlak ya da kırılmalar, nemin yol açtığı olumsuzluklar, destek bölümlerinde ya da metal aksamda görünen paslanmalar gibi sıralanabilir. Bu tip durumlarda erken zamanda önlem alınması, binanın ya da yapının fonksiyonlarını devam ettirmesi açısından önemlidir. Önlem alınmasında gecikilen her an; bina ya da yapının hızlanarak artan deformasyonunu ve çöküşünü kaçınılmaz kılacaktır. Ancak Basf yapı kimyasalları ve güçlendirme malzemeleriyle her yapı türü için onarım ve güçlendirme imkanı bulunmaktadır.

Basf onarım ve güçlendirme çalışmaları için ihtiyaç duyabileceğiniz her tür malzeme ve ürünü geniş yelpazede sunmaktadır. Onarımı ve güçlendirilmesi yapılacak yapının özelliği ( fabrika, köprü, depo gibi ), bulunduğu ortam ve çevre etkileri ne olursa olsun; her duruma uygun onarım ve güçlendirme malzeme ve ekipmanı Basf yapı kimyasalları ile temin edilebilir. İhtiyaç duyulabilecek ekipman ve malzemelerin neler olabileceğine örnek vermek gerekirse; epoksi işlemleri için enjeksiyon dübel ve Pakerleri, karbon fiber şeritler, polimer ve fiber katkılı dolgu çimento çeşitleri, kaplama ve sıva yenileme malzemeleri, korozyon önleyici malzemeler, su kaçak önleme ve yalıtım malzemeleri şeklinde sıralanabilir.

Basf onarım ve güçlendirme malzemelerinin teminini; yetkili dağıtıcı bayi olan firmamız Adetaş Yapı ile en uygun şartlarda sağlayabilirsiniz. Adetaş Yapı; üstün özelliklere ve geniş ürün yelpazesine sahip olan, alanının en büyüğü Basf yapı kimyasalları ürünlerini Türkiye’nin her noktasına ulaştırabilmektedir. Yapılarınızın daha sağlıklı ve uzun süre fonksiyonlarını devam ettirebilmeleri için onarım ve güçlendirme çalışmalarında, Basf teknolojisi ve ürünleriyle tahmininizden çok daha verimli sonuçlar alacaksınız. Bu imkanlara kolaylıkla ulaşmanız için Adetaş Yapı internet sitesinden ürünleri inceleyebilir, uygulanan fiyat kampanyalarından yararlanabilir, herhangi bir soru ya da talebiniz olursa bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı ve güçlü yapılar için Adetaş Yapı ve Basf Yapı Kimyasalları her zaman için sizin yanınızda olacaktır.

Blog Son 8 Makale