0216 573 66 13

Günümüzde özellikle deprem, eskime gibi etkenler nedeniyle birçok yapıda meydana gelen hasarların yarattığı tahribatların onarım ve güçlendirme çalışmaları yapılmaktadır. Onarım ve güçlendirme çalışmalarının yapılmasının nedenleri arasında ayrıca bir yapının hatalı ve eksik yapılması, uygulama sırasındaki hatalar ve yapım esnasında uygulayıcıların eksik bilgi ve yanlış malzeme kullanımı olarak gösterilebilir. Bu çalışmalar esnasında kaliteli ürünler sunan Basf onarım ve Basf güçlendirme ürünlerinin kullanılması yerinde bir kara olacaktır. Çünkü Basf onarım ve güçlendirme ekipmanları bu kaliteyi ve güveni vermektedir. Adestayapi olarak Basf yapı kimyasalları sayesinde yıpranan binalarınızın onarım ve güçlendirme çalışmasına kaliteli destekler sunmaktayız.

Onarım işlemi için hasar görmüş bir yapısal bölgenin, hasar görmeden önceki özelliklerine geri kazandırılmasıyla alakalı çalışma diyebiliriz. Bazı durumlarda yapıdaki hasar giderildiğinde önceki mukavemeti sağlansa da bazı çatlakların giderilmemesinden kaynaklı sorunlar tam olarak giderilemeye bilir. Bu nedenle Basf onarım ve Basf güçlendirme ürünleri binanın eski haline gelebilmesi adına çözümler üretmektedir. Güçlendirme çalışmasında ise yapının bir hasara uğramasına gerek yoktur. Hasar görmemesine rağmen bir yapı eksik ve yetersiz projeden, yapının kullanım amacının değişmesi gibi nedenlerle güçlendirme çalışmaları yapılabilir. Basf onarım ve güçlendirme ürünlerini kullanarak yapılan yapı güçlendirme işlemlerinde kalıcı ve kesin çözümler alınması mümkündür. Basf yapı kimyasalları uygulanan binaların, geçmişte yanlış malzeme ve yanlış uygulama ile yapıda meydana gelen zayıflığı veya hasarı ortadan kaldırdığı görülecektir. Deprem veya farklı sebeplerle fiziki zararı net olan yapıların onarımı için gerekli kalitedeki Basf marka ürünleri adestayapi olarak güvenle sunmaktayız.

Basf yapı kimyasalları içerisinde çok çeşitli betonarme onarım ürünlerini bulabilirsiniz. Basf onarım ve Basf güçlendirme çalışmalarında ürünlerin kalitesi ve profesyonelliği kadar, uygulayıcıların da tecrübesi ve iş bilgisi son derece önemlidir. Basf onarım ve güçlendirme ekipmanları içerisinde her türlü onarım ve güçlendirme işleminde kullanılacak ürünler mevcuttur. Bu anlamda çeşitli kimyasal yapıştırıcılar, tamir ve onarım harçları, enjeksiyon malzemeleri, karbon çubuklar gibi birçok ürünü yüksek kalite ile Basf ürünleri arasında bulabilirsiniz. Tüm ürünlerin garantisi ve kalitesi dünya standartlarındadır.

 

Blog Son 8 Makale