0216 573 66 13

Adetaş Yapı Şirketi olarak 2005 yılından beri hizmet vermekteyiz. İlk olarak Detaş Yapı ismiyle hizmete başlayarak daha sonra Adetaş Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ismini alan şirketimiz yapı kimyasalları, ses izolasyonu, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinde çalışmaktadır. Adetaş Yapı olarak yapı kimyasalları sektöründe dünya devi olan Basf-YKS ile birlikte çalışarak, bu Basf Yapı Kimyasalları Teknolojilerinin üstünlüğünü ilkemizdeki inşaat sektörlerine kazandıramaya çalışmaktayız.

Türkiye’deki sürekli gelişmekte olan inşaat sektöründeki, yeni inşaatlar ve mevcut inşaatlar için yaşam standardı ve güvenliğini artırmak, inşaatların ömrünü ve dayanıklılığını artırmak ve konforlu bir yaşam elde edilmesini sağlamak için Basf Yapı kimyasallarını kullanmaktayız.

İnşaatlarda en önemli konulardan biri yalıtım konusudur. Isı ve ses yalıtımlarının yaşam konforu için çok önemli bir konu olması dolayısıyla bu alanda teknolojik ürünler artmaktadır. Basf Isı Yalıtım ürünlerini kullanan firmamız, ısı yalıtımlarında en gelişmiş ve kaliteli teknolojiler ile hizmet vermektedir. Soğuk dış cephelerde, çatı altı tavanlarda, beton ve ahşap döşemelerde üflenmelere maruz kalan oda bölümlerinde sıkça kullanılan en yaygın ürün, yalıtım panelleridir. Yalıtım panellerinin en gelişmiş teknolojilerle üretilen ürünlerini inşa sektörüne sağlayarak, ısı yalıtımı ile ilgili sorunların ortadan kalkmasını sağlıyoruz. Küf ve mantarlara karşı önleyici gücü olan, ses ve ısı yalıtımı sağlayan bu ürünler ile yaşam standartları artık daha da yüksek hale gelecek.

Isı yalıtımı kadar ses yalıtımında da oldukça etkili maddelerin başında gelen taş yünü, firmamız aracılığıyla tüm inşaat sektörüne sunulmaktadır. Taş yünü izolasyon ve yalıtım levhaları ile yaşam konforu artırıldığı gibi enerji tasarrufu da sağlanabilmektedir. Asma tavan plakalarından, yalıtım levhaları ve panellerine kadar ısı yalıtım ürünleri kategorisinin en kalitelilerini sunan firmamız ile çalışarak tüm inşaat ve tadilat işlemlerinizi başarılı bir şekilde bitireceksiniz.

Yalıtım malzemelerinin yanı sıra, bu plaka, panel ve levhaların yapıştırılması için gereli olan özel yapıştırıcılar ve sıva malzemeleri de firmamız tarafından temin edilmektedir. Basf Yapı Kimyasalları ortaklığıyla çalışan ve bölge temsilcili olan Adetaş Yapı, sağladığı kullanımı kolay uzun ömürlü yapıştırıcılar ve sıva malzemeleriyle bu sektörde en önde gelmektedir.   

Blog Son 8 Makale