0216 573 66 13

Isı yalıtımı, sıcak veya soğuk havanın konutlara, işyerlerine ve endüstriyel yapılara girmesini engelleyen uygulamalara verilen isimdir. Isı köpükleri kullanılarak yapılan bu işlem sayesinde enerji tasarrufu da sağlanmaktadır. Bu nedenle ısı yalıtım ürünleri kullanılarak yapılan bu işlemler enerji tasarrufu dışında, konut ve binaların ömrünü uzatma, binaların dış görünümlerinin güzelleşmesi, sağlıklı bir yerleşim yerleri temin etme ve çevreyi temiz tutma gibi faydalarına istinaden binaların değerini de artırmaktadır. Basf ısı yalıtım ürünleri ile kaliteli ve sağlıklı ısı yalıtım işlemleri yapabilirsiniz. Basf yapı kimyasalları tüm ürünlerinde adetasyapi olarak sizlere sunmaktayız.

Gerek binaların iç, gerekse de dış ortamları için uygulanan ısı yalıtımı uygulamaları ile dış duvarlar ve pencereler dış etkenlerden korunur. Çatı ve tavan gibi döşemelerin kullanıldığı bölümlerde de ısı yalıtımı bir nevi mecburiyet olmuştur. Isı yalıtım ürünleri sayesinde çevreye de olumlu etkiler verilmektedir. Daha da önemlisi bina sahipleri için sağlanan enerji tasarrufu sağlamasıdır. Basf ısı yalıtım ürünleri ile kaliteli ve kalıcı ısı yalıtımını binalarınızda uygulayabilirsiniz. Kışın soğuğu yazın ise sıcağın hayatınıza giren olumsuz etkilerinden ısı yalıtım sistemleri ile kurtulabilirsiniz. Yapılan araştırmalar da gösteriyor ki ısıtma ve soğutma sistemleri için harcanan paranın bütçeye yarı yarıya tasarruf etkisi yapmaktadır. Rutubeti önlemeye yarayan Basf yapı kimyasalları içerisinde kalıcı ve kesin çözümler üreten ısı yalıtım uygulamaları ile evinizdeki rutubetten ve küf oluşumundan da kurtulursunuz. Adetasyapi olarak tüm bu kaliteli ürünleri sizlere sunmaktayız. Isı yalıtımının bir diğer olumlu etkisi de binaların yenilenmesi ve güçlenmesidir. Bu sayede bakım, onarım ve tadilat işlemlerine harcayacağınız masraflardan da kurtulursunuz.

Basf ısı yalıtım ürünlerini adetasyapi olarak sizlere sunmaktayız. Dünya ve Avrupa standartlarında ısı yalıtım ürünlerini içerisinde barındıran Basf yapı kimyasalları sayesinde konutlarınızı ve işyerlerinizi kışın soğuktan, yazın sıcaktan oluşacak olumsuz etkilerden kurtarın. Isı yalıtım ürünleri ile bütçenize katkı yapmanızın yanında, uygulanan binaların değerlerinin artış sağladığını göreceksiniz. Kaliteli, güvenilir ve kesin çözümler sunan Basf ürünlerinin güvencesi ile ısı yalıtım ürünlerinin ve tüm diğer yalıtım işlemlerinizin doğru adresi olarak hizmet vermekteyiz.

 

Blog Son 8 Makale