0216 573 66 13

Bina içine soğuk / sıcak hava girişi ya da çıkışını engellemek amacıyla yapılan işlemlere ısı yalıtımı denir. Isı yalıtımı yapılan binalarda yaşam konforu artar, enerji tasarrufu sağlanır, ısıtma / soğutma için daha az ödeme yapılır ve binanın ömrü uzar.

Isı Yalıtım Ürünleri; ısı yalıtım uygulamalarında kullanılan özel ürünlerdir. Bazı ısı yalıtım ürünleri; çimento esaslı sıvalar, mineral yüzeylerde kullanılan dekoratif sıvalar, dış mekânlarda kullanılan koruyucu kaplama malzemeleri, kaplama öncesinde kullanılan astarlar, mantolama işlemlerinde kullanılan ısı yalıtım levha sıvaları, ısı yalıtım levhalarının yapıştırılmasında kullanılan yapıştırıcılar, poliüretan dolgu köpükler, aerosol poliüretan köpüklerdir.

Basf Yapı Kimyasalları; ısı yalıtım ürünleri seçenekleriyle Adetasyapi.com adresinde satılmaktadır.

Basf Isı Yalıtım Ürünleri

Polyap S Masterseal F 1055; mineral dolgu, sentetik katkı ve özel çimento içerir ve mantolamada ısı yalıtım levhaları sıvası olarak, betonarme yüzeylerde boya öncesi sıva olarak kullanılır.

MultiTherm 100; polimer ve çimento içeren ürün, mantolama uygulamalarında kullanılan polystren ısı yalıtım levhaları yapıştırıcısıdır.

MultiTherm 110; mantolama uygulamalarındaki polistren ısı yalıtım levhaları ve inşaat malzemelerinin yapıştırılmasında, ahşap malzemelerin beton, metal vb malzemelere yapıştırılmasında, kapı ve pencere çerçevelerinin izolasyonunda kullanılan aerosol poliüretan yapıştırma köpüğüdür.

MultiTherm 120; kapı / pencere kasaları izolasyonunda, boşluk ve büyük çatlak/deliklerin doldurulmasında, sıcak/soğuk su boruları izolasyonunda kullanılan çok amaçlı aerosol poliüretan dolgu köpüğüdür.

MultiTherm 130; pu köpük tabanca temizleyicisidir. Aynı zamanda çeşitli yüzey ve elbiselere bulaşan kurumamış pu köpüğü de temizler.

MultiTherm 700 / 702; su itme özelliğine sahip, iç ve dış mekânlarla mineral yüzeylerde kullanılan dekoratif sıvalardır.

MasterProtect 330 EL; betonarme yüzeyleri don, karbonatlaşma ve tuz tahribatlarına karşı koruyan, akrilik polimer esaslı, elastomerik dış cephe kaplamasıdır.

Thoro Primer 1000; akrilik polimer dispersiyon esaslı ve oldukça ince bir astardır, betonarme ve sıvalı yüzeylere yapılacak kaplama öncesinde kullanılır.

Adetasyapi.com adresinde bulunan Basf ısı yalıtım ürünlerini inceleyerek satın alabilirsiniz. Kampanyalı ürünler ve indirimler için Basf Yapı Kimyasalları bölümüne bakabilirsiniz. Aradığınız ısı yalıtım ürünleri Basf Yapı Kimyasalları bölümünde bulunan Basf Isı Yalıtım Ürünleri başlığı altındadır.

Blog Son 8 Makale