0216 573 66 13

İnsanoğlu olarak sizle geçmişte gelen bir barınma ihtiyacı duyuyorsunuz. Bu barınma aynı zamanda sizleri dış etkenlerden koruması gerekmektedir.  Bu korunma ihtiyacı gerek vahşi canlılardan gerek doğal afetlerden sizleri koruması gerekmektedir.

Basf Harç Katkıların Önemi

Tabi bu korunma gereksinimler için sizler değişik yapı malzemeleri ve teknikleri uygulamaktasınız.  Hayatınız boyunca hep gördüğünüz inşaat çalışmaları nasıl ki sizden önceki nesillerden gelip devam ediyorsa sizlerden sonrada devam edecektir. Atalarınız geldi inşa etti ve gitti. Şimdi sizler inşa edeceksiniz ve gideceksiniz ayrıca sizden sonra soyunuz bunları ya onaracaktır yada yeniden yapacaktır ve bu böyle devam edecektir. Bu malzeme ve teknikler zamana karşı büyük bir mücadele içinde olduğu gibi olmaya devam edecekti.

Sizinde bildiğiniz gibi kullanacağınız malzemelerin en önemlisi harçlarınız olacaktı. Çünkü malzemelerinizin birbirine kenetlenmesi, birbirini sıkıca tutacak olan harçlarınız olacaktır. Dış etkenlere karışı ( sıcak, soğuk) yalıtımını yine harçlarınız olacaktır. Tabi en önemli özeliklerinden biri de harçlarınızda kullanacağınız yardımcı katkı maddeleridir. Kullanacağınız katkı maddeleri sizin harçlarınızı hem daha sağlam hem daha kullanışlı yapmalıdır. İşte sizlere sunulacak olana basf harç katkıları hem harcınızın daha kullanışlı hem daha sağlam kılacaktı.

Sizlere sunulan Basf Harç Katkı ürünleri suya karşı duyarlı olduğundan gönül rahatlığı ile yapılarınız dış cephelerinde, banyo ,WC gibi nemlenebilen cephelerinde kullanabilirsiniz. Bildiğiniz üzere sular bölgelerde farklılık gösterse bile ciddi tuz bulundurabilmektedir. Yine bu tuzların açığa çıkması ile harçlarınıza zarar vererek ömrünü kısaltabilmektedir. İş burada size sunulan Basf Harç Katkı ürünleri ile tuzlanma ve yağlanmamın olduğu yerlerde harçlarınıza rahatlıkla katarak bu sorunlardan koruyabilirsiniz. Kış aylarında sıklıkla karşılaştığınız soğuklar ve don olaylarına karşı direncini artırır. Böylelikle harçlarınızın ömrüne ömür katmış olursunuz.

Bir diğer sorunlardan biride ustalarınızın harçlarını hazırlama aşamasında yaşadıkları karma zorluğudur. Basf Harç Ürünleri ile bu sorunu da bertaraf edebilirsiniz. Çünkü Basf Harç Ürünleri harçlarınız akışkan hale getirmek özeliğine sahiptir. Basf harç ürünlerini uygun fiyat etiketleri ile sizlerini cep dostunuzda sayılır. Saklanma sorunu olmayan Basf Harç Ürünlerin harçlarını depolarınızda uzun süre muhafaza edebilir ve ustalarınıza kullandırabilirsiniz.

Blog Son 8 Makale