0216 573 66 13

Çimentonun sağladığı üstün katkılı betonlar, üzerinde işlenir olmasını sağlayanlarının ve çekme ile eğilmelerin olmayacağı nitelikli sağlamlığının olmasına yönelik hazırlanmış içerikleri ile adetasyapı da ürünler bulunmaktadır. Sade bir çimento ve alelade bir kum ile yaptığınız sıradan karışımınızın üst düzey özellikli olmasını Basf yapı kimyasalları ile pekâlâ sağlaya bilirsiniz. Yaptığınız sıradan harçlarınızın katkılı harç ürünleri ile hangi noktalara geleceğini göreceksiniz. Adetasyapı sizlerin farkın fark etmeniz adına bu ürünleri sizlere ulaştırmayı bir görev bilmektedir. Adetasyapı farkını böylesi işlerlikli ürünler ile sizlere kanıtlamaktadır. Sıvılığının işlerliğini, hava sürükleyici olmasının içeriği ile buluşturarak akışkan likit hale getirilmiş harç katkılarının adresinin adetasyapı olduğunun altını çizmekteyiz.

İçeriğinin oluşturulduğu basf yapı kimyasalları sayesinde harç katkıları, nitelikli meziyetleri çok da çeşitli bir halde olması ile bilinirler. Soğuğun ve donmanın yaşanmaması için seçimin basf harç katkıları olması elzemdir. Dayanıklılığını, soğuğa aldırış etmeyerek ve dona pirim ermeyerek gösteren bu katkıları, en soğuk iklimlerde dahi kullanılmaktadır. Akışık haldeki kaliteyi arttırıcılığının yanında aynı cinsten müteşekkil moleküller arasındaki çekim gücünü de arttırır. Kullanımının kolaylığı herkesin uygulaya bileceği yapısı ile her eve lazım bir madde olmaktadır. Fiyat itibarı ile de uygun oluşu tercih noktasını oluşturmaktadır. Çimento harçlarının en handikaplı yanı yüzeylerindeki gerilimdir. Bu katkı sayesinde bu gerilimden kurtulacaksınız. Katkının getirisi ile harç katkı ürünleri oluşturduğunuz karışımın suyuna tesirinin etkileyici ve sirayetinin hızlılığı ile yüzey gerilimini bitirecektir.

Katkı maddesi aracılığı ile beton karışımınızın işlenmesi ve kolay olması sağlayacaktır. Oluşturduğu güçlü bağlar ile harika bir şekilde harcın çeşitli büyüklüklerde kırılmış veya kırılmamış, yapay yüzeyine yapışması sayesinde altına veya üzerindeki sathın içine geçirimsizlik oluşturur. Katkı maddesinin kullanımında toz duman kaplamaz her bir yanı. Ayrıca çimento harcının daha ehven kullanılmasını ve işletilmesine sebebiyet verir. Uzun zaman zarfında kurumasını beklemenize de gerek yoktur. Zira çok çabuk kurur. Kuruma meziyeti ile işlerinizin hızı artar. Yağın işleyişi, tuz ve su gibi çözelti ve çökeltilerin yapısına karşı sağlamlığı fazlalaştırır. Adetasyapı sizin her türlü ihtiyacınıza cevap verecek yapıdadır.

 

Blog Son 8 Makale