0216 573 66 13

Harç katkıları inşaatların ana malzemelerini oluşturmaktadır.  Güvenli ve kuvvetli bir yapı istiyorsanız şayet kullanacağınız harç katkısı da aynı kalitede olmak zorundadır. Bunun yanı sıra en kaliteli harç katkısı inşaatlar için en önemli temel yapı taşlarından biridir. Firmamızda her daim kaliteden taviz vermeyen bir yaklaşım sergilenmekte ve güvenceli sağlam ürünler hizmetinize sunulmaktadır. Harç katkıları ürünleri olarak sizler için sunduğumuz çeşitlerimiz ile her daim sizlere en ayrıcalıklı yaklaşım gösterilmektedir.

Basf harç katkıları gerek piyasada kalitesiyle tanınan gerekse de sağlam ve güvenilir olma özelliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Basf harç katkıları ile birlikte inşaat sektöründe en kaliteli ve en sağlam sonuçlara rahatlıkla ulaşılabilmektedir. İnşaat sektörünün lider bir kuruluşu olan firmamızda her zaman müşterilerimizin isteklerine ve beklentilerine önem verilmektedir.  Piyasada mevcut konum itibariyle sağlam adımlar ile ilerleyen firmamız müşterilerinin takdirini kazanarak yerini daha da sağlamlaştırmıştır. Bunun yanı sıra Basf harç katkıları performans arttırıcı niteliği ile ve güçlendirici özellikleri ile harçların en sağlam katkı malzemelerinden biridir.  Gittikçe tanınan ve sağlamlığıyla bilinen malzemelerimiz piyasada adından sık sık söz ettirmektedir.

Bununla birlikte Basf yapı kimyasalları sektörde tercih sebeplerinin başında gelmiş olup her zaman müşterilerin ilgi odağı haline gelmiştir. Soğuğa ve donmaya karşı dayanaklılığıyla bilinen malzemelerimiz zamanla piyasada en çok kullanılan ürünlerden biri olmuştur.  Raf ömürleri uzun olması ile dikkat çeken Basf harç katkıları her türlü tuz ve yağ çözünmelerine karşı dayanıklı olması ile de bilinmektedir.

İnşaat sektöründe lider kuruluşlardan biri haline gelen firmamız sektördeki güvenceli ürünleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile her daim hizmetinizde bulunmaktadır.  Sektörün parlayan yıldızı olarak Basf yapı kimyasalları, harç katkı ürünleri gibi farklı alanlarda bayi olarak hizmet vermekteyiz. Öncelik olarak müşterilerimizin taleplerini dikkate alan ve kaliteden ödün vermeyen firmamız her zaman müşterilerinin onayını ve takdirini kazanmıştır. Yapı konusunda sizlerin daha güvence içinde olmanız adına çalışmalarımıza tüm hızımızla devam etmekteyiz.  Hem kaliteli çeşitlerimiz hem de müşteri memnuniyeti ilkemiz ile her daim sizlere en ayrıcalıklı hizmeti sunmaktayız.

Blog Son 8 Makale