0216 573 66 13

Basf, inşaat sektörünün lider kuruluşlarından biridir. Kaliteden taviz vermeyen yaklaşımı ve güvenilir malzemeleriyle her zaman müşterilerin tercih sebeplerinden biri olmuştur.  Basf yapı kimyasalları inşaat alanında kaliteli ve güvenilir ürünleri ile tanınmaktadır.  Harç katkıları ürünleri olarak her zaman müşterilerden pozitif tepki alan firmamızda müşteri beklentilerine büyük önem verilmektedir.

Harç katkıları inşaat ve yapı sektöründe en önemli yapı taşlarından biri olma özelliğini taşımaktadır. Bunun yanı sıra güvenilir bir yapı inşa etmek istiyorsanız kullandığınız harç katkısına çok dikkat etmelisiniz.  Basf harç katkıları performans yönünden kuvvetli olma özelliği ile harçların en ciddi katkı malzemeleridir. Her ihtiyaca uygun ve kalitesi ile farklı kullanım yerlerine göre hizmetinize sunulmaktadır. Performans arttırıcı özelliği ile güçlendirici olması, Basf harç katkılarının en çok tercih sebeplerinden biri olması haline getirmiştir.

Harç katkıları ürünleri bakımından çok çeşitli ve kaliteli ürünlere sahip olan firmamızda müşterilerin beklentilerine ve isteklerine uygun ürünler bulunmaktadır.  Basf harç katkıları ile beraber inşaat sektöründe en kaliteli ve en güvenilir sonuçlara ulaşabilmeniz mümkün olacaktır.  Alanında kendini ispatlamış ürünlerimiz ile her daim müşterilerimize en kaliteli ve en ayrıcalıklı hizmet verilmektedir.

İç ve dış mekanlarda kullanılabilme özelliğine sahip olan Basf harç katkıları her türlü betonların dayanıklılıklarını artırmak için de kullanabilme özelliği bulunmaktadır.  Bunun yanı sıra her türlü tuz ve yağ çözümlemelerine karşı dayanıklıdır.  Raf ömürlerinin uzun olması ile bilinen ürünlerimizde kaliteden taviz verilmemekte ve müşterilerimize karşı en ideal yaklaşım sergilenmektedir.

İnşaat sektöründe öncü kuruluşlardan biri olan firmamızda müşterilerimizin her türlü isteklerine ve dileklerine gerekli önem verilmektedir. Önceliklerimiz arasında müşteri memnuniyetini kazanmak olup her daim müşterilerimizin taleplerine en özenli yaklaşım gösterilmektedir.  Sektörünün devi olan Basf yapı şirketi faaliyete geçtiği günden bu yana hassas çalışmaları ve kaliteli ürün yelpazesi ile adından sıkça söz ettirmektedir.  Güvenilir ve müşteri odaklı yaklaşımı ile örnek olan şirketimiz her zaman alanında öncü ve lider olmaktadır. Yetkili dağıtıcı bayi görevini üstlenen firmamız kaliteden ve istikrardan asla taviz vermemektedir.

Blog Son 8 Makale