0216 573 66 13

                Aydın ilinde şehrin getirdiği ses kirlilikleri ile karşılaşabilirsiniz. Gerek şehir içinin yarattığı yoğun gürültü, gerekse de yollarda geçen araçların vermiş olduğu ses rahatsızlığı her ilde olduğu gibi Aydın’da da yaşanabilmektedir. Bu nedenle adetasyapi olarak bu ses kirliliklerinden kurtulmanız için ses yalıtım uygulamaları ile hizmetinizdeyiz. Akustik ses yalıtım işlemleri ile şehrinizde yaşadığınız veya yaşayabileceğiniz gürültünün yaşam alanlarınızda meydana getireceği rahatsızlıklardan kurtulabilirsiniz. Bunun için uzman ekiplerin, profesyonel çözümlerle ve kaliteli yalıtım ürünleri kullanımın sağlanması gerekmektedir. Adepan ses yalıtımı sayesinde bahsedilen bu ses kirliliğinizi hayatınızdan uzak tutabilirsiniz. Kaliteli yalıtım ürünleri derken, kimyasal yapıştırıcılar, özel ses yalıtım süngeri ve bariyerli ses yalıtım sünger gibi malzemelerin kullanılması gerekmektedir.

                Uzman ekiplerin sesin ve gürültünün ne derece yoğun olduğunun ölçümü ile başlayan ses yalıtım uygulaması daha sonra tespit edilen sesin şiddetine göre projelendirilir. Bu şekilde bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri gibi malzemelerin hangi türünün ve kullanım oranının tespiti yapılır. Ardından uygulama özenle ve kesin çözüm üretecek sonucu alacak şekilde tamamlanır. Adetasyapi olarak tüm bu sürece etkin şekilde uygulayarak akustik ses yalıtım işlemi sonlandırılır. Adepan ses yalıtımı yapıldıktan sonra binalarınızın görüntüsünden tuttun çevre düzenlemesine ve elbette ses kirliliğinden korunma özellikleri ile ne kadar farklı olduğunu anlayacaksınız. Yaşam alanlarınızda sessizliğin ve sükûnetin keyfini yaşayarak keyifle ailenizle yaşayabileceksiniz.

                Ses yalıtım uygulamaları geçmişte hayli masraflı ve uygulaması zor olan çalışmalardı. Ancak gelişen teknoloji, işinde uzmanlaşan personeli ve dünya standartlarındaki yalıtım ürünleri ile artık oldukça kolay ve ekonomiktir. Bu nedenle akustik ses yalıtım yaptırırken ne zamanınızdan ne de bütçenizden kaybınız olmayacaktır. Adepan ses yalıtımı yapmaya karar verdiğinizde tüm Türkiye’de olduğu gibi Aydın ilinde de adetasyapi olarak sizlere bu hizmeti güvenle vermekteyiz. Uygun maliyetlerdeki tüm bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri gibi yalıtım malzemelerinin kullanımı ile hizmet vermekteyiz. Üstelik apartman ve sitelerde tüm sakinlerin katılımı ile yapıldığında oldukça düşük maliyetlerde, son derece hızlı şekilde ve kesin, kalıcı çözümlerle yanınızdayız 

Blog Son 8 Makale