0216 573 66 13

Ses yalıtım uygulamaları; sizleri gerek çevrenizden gerekse de iç mekanlardan gelebilecek aşırı ses ve gürültüden koruma amaçlı yapılan çalışmalardır. Bu çalışmalar sitelerde, apartmanlarda ve konutlarda yapılacağı gibi cafe, restoran gibi işletmelerde ve işyerleri, ofislerde de yapılabilmektedir. Genellikle evlerin toplu olduğu apartman ve sitelerde uygulama alanları daha geniştir. Akustik ses yalıtım olarak ifade edilen ve araç trafiğinin yarattığı ses kirliliği, insan sesleri ve diğer dış çevresel gürültülerin evlerinizde oluşturabileceği aşırı ses olumsuzluklarını engelleme amacı gütmektedir. Bunun için bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri gibi birçok yalıtım malzemesi kullanılmaktadır. Adepan ses yalıtım uygulamaları ile Artvin ilinde de ses yalıtımının en güzel sonuçları vermesi için adetasyapi olarak hizmetinizdeyiz.

Akustik ses yalıtım ayrıca okul, hastane gibi kamusal binalarda da uygulanmaktadır. Ses yalıtım işlemlerinde önce tespit ve ölçüm işlemleri yapılmalıdır. Sesin rahatsızlık yarattığı ev, işletme veya ofis gibi ortamlarda sesin ölçülmesi gerekmektedir. Teknolojinin getirdiği son derece hassas ölçümler yapan bu ses ölçüm cihazları neticesinde binalarda uygulanacak ses yalıtımı ekipmanları tespit edilir. Her bina ve her ses seviyesi için ayrı uygulamalar yapılmalıdır. Bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri gibi birçok yalıtım ürünleri sayesinde sesin yarattığı sorunlar ortadan kaldırılır. Ölçümler neticesinde binanın inşaat yapımı, malzeme kullanımları ve yaşı üzerine doğru tespitler ışığında adepan ses yalıtım işlemleri yapılır. Adetasyapi olarak Artvin ilinde de gürültünün ve aşırı sesin verdiği tüm rahatsızlıkların çözümünü amaçlamaktayız. Sadece dış etkenlerin değil, komşularınızdan da gelebilecek, binaların eski ve duvarlarının gerekli yalıtım malzemeleri kullanılmadan yapılması kaynaklı aşırı seslerin de, iç ses yalıtımı uygulamaları ile giderilmesini sağlamaktayız.

Bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri gibi birçok yalıtım malzemesi vardır. Hangi binada hangi yalıtım malzemelerinin kullanılacağına, konusunda uzman profesyonellerin karar vermesi gerekir. Ses yalıtım uygulamaları ile yaşadığınız evlerde ve çalıştığınız ofislerde daha huzurlu ve sakin yaşamlar sürebilirsiniz. Akustik ses yalıtım neticesinde hem binalarınızda oluşabilecek aşırı gürültü ortamında korunmuş olursunuz hem de binalarınızın değerlerini de artırmış olursunuz.  Adepan ses yalıtım uygulamaları kesin ve kalıcı çözümler sunarak hizmetinizdedir.

 

 

Blog Son 8 Makale