0216 573 66 13

AQUAKIARA - 650 lik havuz flitresimi

AQUAKIARA - 650 lik havuz flitresimi

  • Stok Kodu 1947
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsizdir.
  • Bu ürün 4448 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO ÜCRETSİ KARGO

BU ÜRÜN AYNI GÜN KARGOYA VERİLİYOR


Özel teknolojik malzemeler (araç ve gereçler) kullanılarak üretilmekte olan su tutucu bantlar; yıpranmaya, küflenmeye, nemlenmeye karşı dayanıklıdır. Ayrıca, bant arasında bulunan yapısal doygunlukta ateşe karşı dayanıklı olmasını sağlar, bu yüzden su tutucu bantların hem sıvıdan hem de ısıdan etkilenme oranı düşüktür. Sadece sıvıyı değil, ısı ve ışığı emme kapasitesi vardır ve insanların kullanım sahaları düşünülerek çok fonksiyonel bir şekilde planlanmıştır.

AQUAKIARA - 650 Lik Havuz Flitresimi Nedir 

Sıvıyı engelleyerek yapıların su almasını engeller ve yapılan işler de dayanıklılık oranını dengeler, bu sayede işlerin daha çabuk sonuçlanmasına yardımcı olur. Teknik verileri planlı/ programlı bir şekilde kullanarak titiz bir inceleme sonucu olarak ortaya koyulan su tutucu bantlar, deneyimli kişilerin teknik bilgileri, tecrübeleri dikkate alınarak üretilmektedir.

 Su tutucu bantların satın alındığı firmanın isminin saygınlığını da son derece önemlidir, yaptığı işleri belgelerle kanıtlayan ve olası bir kötü durumda kendi üstlerine düşen sorumluluğun vehametinin, bilincinde olarak tüm yükümlülüğü üzerine alıp işi kolaylıkla yaparak kaliteli bir sonuç elde edene kadar tüm aşamaları teker teker denetleyen firmalar ile işbirliği içerisinde olmak mühimdir . Sıvıya karşı dayanıklılık özelliği edinilmiş ve su tutma kapasitesi yüksek olan bu bantlar, aynı zamanda sıvının meydana getirdiği aşınmaların, yıpranmaların etkisini kırmaktadır.

Benzer Ürünler