0216 573 66 13

Gelişen teknolojiyle paralel bir şekilde gelişme gösteren ve gündelik hayatımızı kolaylaştıran çok sayıda farklı nitelikli icat bulunmaktadır fakat bu icatların yine birçoğu oldukça fazla ses çıkararak çalışan ve bu doğrultuda da gürültü kirliliğine sebep olarak insan sağlığını kötü yönde etkileyen icatlardır. Bu şekilde bir gürültü kirliliğinin oluşması nedeniyle de ihtiyaç-çözüm ilişkisi doğmuş ve nihayetinde ses yalıtım uygulaması kullanılmaya başlanmıştır.

Ses yalıtımı temel olarak ele alındığında, gürültü kirliliğinin insan topluluğu ve çevre üzerinde oluşturduğu zararlı etkileri en az seviyeye indirmek için alınan önlemlerdir. Bu önlemler arasında akustik ses yalıtımı uygulaması, adepan ses yalıtımı uygulaması, bariyerli ses yalıtım uygulaması gibi uygulamalar yer almaktadır.

Türkiye’nin tüm illerinde ses yalıtım uygulaması yapmakta olan Adetaş Yapı, en kaliteli yalıtım uygulaması malzemelerini kullanarak yalıtım uygulamaları yapan uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Adetaş Yapı’nın ses yalıtım uygulaması hizmeti verdiği illerden bir tanesi de Ankara’dır. Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehri olan ve dolayısıyla teknolojik açıdan üstün derecede bir gelişmişlik gösteren Ankara’da gerek ulaşım hizmetlerinin, gerek insan topluluklarının, gerekse diğer farklı kaynakların oluşturduğu gürültü kirliliğinden dolayı evlere ve iş alanlarına akustik ses yalıtım uygulamaları yapılması zorunlu bir ihtiyaç hâline gelmiştir. Bu şartları gözeterek Ankara nüfusuna ses yalıtım uygulamaları hizmeti sunan Adetaş Yapı, sektörde faaliyet gösteren diğer rakiplerine oranla oldukça kaliteli hizmetler sunmakta ve her gün büyük bir özveriyle daha da iyi hizmetler vermek için çalışmaktadır. Bu anlamda rakiplerinden açık ara farkla önde ilerleyen Adetaş Yapı, Ankara’nın tüm semtlerinde yalıtım uygulaması hizmetini verebilecek kapasitededir.

Özellikle bariyerli ses yalıtımı ve akustik ses yalıtımı konusunda büyük bir ihtiyaç açığı bulunan Ankara’da standart ses yalıtım süngeri, bariyerli ses yalıtım süngeri, ses yalıtım halısı gibi çeşitli ses yalıtım malzemeleri kullanılarak, uzman bir kadro tarafından yalıtım uygulamaları yapılmasını amaç edinen Adetaş Yapı; evlerin, kapalı iş sahalarının ve açık iş sahalarının, asansör boşluklarının, apartman boşluklarının ve daha pek çok yerin ses yalıtımını üstün kalitede yapmakta ve müşterilerinin güvenini boşa çıkarmamaktadır.

Blog Son 8 Makale