0216 573 66 13

Ses yalıtım uygulamaları ile evlerinizin değerlerinin de arttığını biliyor muydunuz? Uygulanan adepan ses yalıtım işlemleri ile evlerinizin içlerine dışardan gelen araç trafiğinden kaynaklı seslerin, insan ve şehir içinden kaynaklı gürültünün gelmesini engellersiniz. Bunun yanında evlerinizin inşaat ve mimari kalitesi arttığından da değerleri artacaktır. Hem sağlıklı bir mimari görünümü kavuşur hem de ses yalıtımı sayesinde huzurlu ve tercih edilen bir ev sahibi olursunuz. Akustik ses yalıtım işlemleri sizlere huzurlu evler ve işyerleri de sunar. Bunun için işinin uzmanı ekiplerin, dünya standartlarındaki yalıtım malzemelerinin kullanılması gerekmektedir. Bunların başında da bariyerli ses yalıtım sünger, ses yalıtım süngeri ve gerekli yapışkan gibi kimyasallar gelmektedir.

Ses yalıtım uygulamaları yapılmadan önce uygulamanın yapılacağı yerin akustik açıdan incelenmesi gerekir. Bu inceleme yapılırken inşaatın yapısal planı da incelenir. Bu inceleme ile çeşitli ölçümler yapılır. İşyerinizin veya evlerinizin dış ortamlardan gelen seslerden ne kadar etkilendiği ölçülmelidir. Sizleri rahatsız eden seslerin şiddeti akustik ses yalıtım işlemlerinin ilki olarak ölçülür. Bu sayede kullanılacak yalıtım malzemeleri ve adepan ses yalıtım işlemine karar verilir. Sesin şiddeti, oluşturabileceği sağlık sorunları tespit edilerek uygulama yapılır. Bu işlemler için temelde gerekli bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri gibi yalıtım ürünlerinin kalınlıkları, özelliklerine karar verilir. Elbette bunların hepsi için uzman ve konusunda deneyimli ekiplerin görevde olması gerekir. Malzeme kalitesinin üst düzeyde olması ve işinin ehli personelin deneyimleri ile seslerin sizin için artık bir sorun olmaktan çıkması sağlanır. Adetasyapi olarak tüm bu uygulamaları, uzman ekipleri, kaliteli yalıtım ürünleri ile Amasya ilinde sizlere sunmaktayız.

Adetasyapi güvenilir, kaliteli ve kalıcı çözümleri ile ses yalıtım uygulamalarında da Amasya ilinde yanınızda. Adepan ses yalıtım yaparak evlerinizin yaşam kalitesini artırmanız yanında maddi değerlerini de artırmış olursunuz. Evlerinizin eskimesinden kaynaklı inşaat zararlarından, dış görünümündeki aksaklıklardan da kurtulursunuz. Üstelik akustik ses yalıtım uygulamaları oldukça ekonomik ve kolay uygulanması sayesinde sizlerin zamanını da fazla almayacaktır. Çok kısa sürede bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri gibi kaliteli yalıtım malzemeleri kullanarak aşırı yüksek sesin verdiği huzursuzluktan kurtulursunuz.

Blog Son 8 Makale