0216 573 66 13

               İster şehrin göbeğinde oturun ister şehirden biraz uzakta, ara yolların geçtiği mahallelerde, aşırı ses ve gürültü mutlaka sizi bulur. Üstelik bu ses ve gürültü sadece dış çevreden gelmeyecektir. Aynı zamanda alt, üst veya yan komşunuzdan da yoğun sesler sizi evlerinizde rahatsız edebilir. Bu nedenler ses yalıtım uygulaması ile oluşan veya oluşabilecek ses kirliliğinden kurtulabilirsiniz. Adepan ses yalıtımı ile dış ve iç ortamlardan gelen ve gelebilecek seslerden kurtulabilirsiniz. Bunun için uzman ekiplerin ve bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri gibi kaliteli yalıtım malzemelerinin kullanımı ile çalışması gerekmektedir. Bu sayede yapılan akustik ses yalıtım işlemi doğru sonuç verecektir.

                Ses yalıtım uygulamaları hakkında yanlış bir bilgi de şudur ki; yalıtım sadece dış seslerden korunma amaçlı yapılmaktadır. Oysa üst komşunuzdan gelen yürüme ve ayak sesleri, düşen eşyaların çıkardıkları tıkırtılar, alt ve yan komşularınızdan gelen konuşma ve bağırma sesleri de ses kirliliğine yol açmaktadır. Üstelik bunlar dış seslerden daha fazla sinir bozucudur. Bu nedenle akustik ses yalıtım uygulamaları yapılırken taban, tavan ve iç duvarlar için özel bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri kullanımı yapılarak ses yalıtımı işlemi yapılmalıdır. Adepan ses yalıtımı ile evlerinizin içerisinde komşulardan kaynaklı sesler yanında kendi evinizde odalarınız arasında da ses yalıtımını yapabilirsiniz. Adetasyapi olarak Adıyaman ilinde de vizyon sahibi, geçmiş referanslarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Hem kesin ve kalıcı çözümler ile ses yalıtımınızı yapmakta hem de ekonomik çözümler ile bütçenizi korumaktayız.

                Evlerinizde ve işyerlerinizde yapacağınız ses yalıtım uygulamaları sayesinde huzurlu yaşam alanları edinirsiniz. Dışardan gelecek olan araç trafiğinin meydana getirdiği ses kirliliğinden, insanların oluşturdukları seslerden, inşaat ve yapı gereçlerinin çıkardıkları gürültülerden ve elbette komşularınızdan gelen seslerden de kurtulmuş olursunuz. Adepan ses yalıtımı ile titiz ve düzenli şekilde çalışan adetasyapi ile Adıyaman ilinde de bu hizmetlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. akustik ses yalıtım  uygulamaları için gerekli kalitesi dünya standartlarında olan bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri gibi yalıtım ekipmanlarının da kolayca teminini bizlerden sağlayabilirsiniz.

 

 

Blog Son 8 Makale