0216 573 66 13

50 mm Yanmaz Yumurta Sünger 50 Dns

50 mm Yanmaz Yumurta Sünger 50 Dns

%45 İndirim
10,20 € 204.77 TL + KDV
  • Stok Kodu 440
  • Stokta 2000 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 10 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 22361 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO
 

Yanmaz yumurta sünger 5 cm sizleri ses akustiğinde uzman olan ve yanmaz özelliği sayesinde her alanda güvenle kullanabileceğiniz yanmaz yumurta süngerle tanıştıralım.Yanmaz yumurta sünger isminden de anlaşıldığı üzere yanmaz. Alev temas ettiği zaman ise damlacık oluşturmaz. Birinci sınıf malzemeden üretilmiş olup, desibel yoğunluğu da yüksektir. Bu ürün asla küf yapmaz ve nemden de etkilenmemektedir. Esnek özelliği sayesinde ise her türlü girintili çıkıntılı alanlara uyumludur. Standart ebatı 100×100 olmakla birlikte isteğe göre de 100cm×200 cm olarak üretilebilir. Ayrıca müşteri isteğine göre de farklı kalınlık ve formlarda üretilmektedir.

yanmaz yumurta sünger 5 cm

Düşük frekanslara etkilidir.  Bu ürünün kullanım alanları ise bar ve diskolar, kazan dairesi ve hidrofor odasıdır. Yumurta amaçlı kullanılmak istenirse de konferans ve sinema salonlarında ve gece kulübü gibi yerlerde oldukça rahatlıkla kullanılabilir. Müzik ve kayıt yapılan yerlerde de yumurta amaçlı kullanmanız mümkündür. Urun 3 farklı şekilde üretilir. İsteğe göre ebatlardan seçim yapılabilir. Kalınlığı ise belirlediğiniz ölçülerde yapılabilmektedir.

Yanma yumurta sünger 5 cm olarak üretilebileceği gibi 1 cm, 2 cm, 3 cm, 4 cm, 6 cm, 7 cm, ve 8cm olarak istenilen kalınlıkta üretimi yapılabilmektedir. Yanmaz özelliğinden yararlanabileceğiniz gibi yumurta özelliğinden de faydalanarak ses yalıtımını kolayca sağlamanız mümkündür. Sektörün en etkili ürününü satın almak istiyorsanız bize kulak verin. Böylece en iyi yalıtım malzemesini seçerek, müthiş bir yalıtıma sahip olun. Bu muhteşem ürünlerde yüzde seksen oranında ses yalıtımı yapma özelliği vardır. Sizlerse bir ses yalıtımı ürününe gerek duyuyorsanız hemen seçiminizi bu ürünlerden yana yapın. Sonrasında gereksiz gürültü kirliliğinden kurtulun ve yumurta ses yalıtımlarında  muhteşem sesin zevkine varma tadını yakalayın. Sektörün bir numarası ile tanışın.

Ebat Ve Fiyatlandırma
  • Kalınlık : 5cm
  • Fiyat 1 M² Fiyatıdır.
  • 1 Adet 1m² dir.
1103 / 3.1.2018

Merhabalar,Sitemizin kazan dairesinin ses yalıtımını yaptırmak istiyoruz.70 M2 Kaplama alanımız vardır. Bu alana uygulanacak sünger miktrı,fiyatı,yapıştırıcının nereden temin edileceği,yapıştırıcı miktarı ve fiyatı konusunda bilgilere ihtiyacımız vardır.Göndereceğiniz uygun teklif yönetim kurulumuzca değerlendirilecektir.Kolay gelsin

Burhan DİNDAŞ Nizambey sitesi BURSA

Yönetici Cevabı

Merhaba size daha iyi hizmet verebilmek adına ses yalıtımı uzmanı Sayın Mehmet Bey ile görüşmenizi öneriyoruz.

Tel:0532 710 76 84

150 / 17.12.2015
merhaba, dijital davul kullanıyorum ve ust kattaki komsularım davul pad inden cıkan tik tak sesden rahatsız oluyorlar,yaklaşık 6 ay once sesi kesmesi icin tavana 5 cm 90/kg m3 luk tasyunu yapıldı ve alcıpanla asma tavan olarak kapatıldı ama cozum olmadı duvarlara aralıklı olarak bu urun uygulansa sonuc alabilirmiyim. oda yaklaşık 18 m2 tesekkurler.
Yönetici Cevabı Adepan ürünlerimize bakarsanız sizin için daha performanslı olacaktır.
56 / 13.10.2015
adet fiyatını göremedim bilgilendirirseniz sevinirim
Yönetici Cevabı 5cm Yanmaz Yumurta Sünger Fiyatımız Özel Kalınlık Olduğu İçin Metraja Göre Fiyat Verilmektedir Metraj Belirtebilirmisiniz?
Benzer Ürünler