0216 573 66 13

Gündelik hayatın düzene girmesinde etkin rol oynamaktadır. Yumurta süngerler hayatımıza girdiği günden bu yana artık daha sakin ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralar olduk. Tabi ki burada Adetaş Yapı Market'in etkileri ve başarısı da yadsınamaz bir gerçek...

Adetaş Yapı Market, sektörde hizmet eden diğer firmaların aksine, nemden etkilenmez ve güneş ışınlarına ya da herhangi bir yüksek ısıya maruz kalıp yanmaya karşı da koruyucudur. Kolay şekil alan ve mekana adapte olan bu yumurta süngerlerin mekan için ölçümü ayrıca yapılmaktadır ve yumurta sünger monte edilecek olan mekan önceden kontrol edilerek, hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmamaya özen gösterirler. Uzun ömürlü bir yalıtımın yapılması ve insanların bu konfordan faydalanması amacıyla Adetaş Yapı Market, lüks yaşam alanlarını baz alarak üretmiş olduğu yumurta süngerlerde kaliteyle uygun fiyatı buluşturuyor. Yapım maliyetini en düşük seviyede tutarak tamamen insanların faydalanması ve daha fazla rağbet görmek maksadıyla birçok çalışmayı hayata geçire Adetaş Yapı Market, üretmiş olduğu yumurta süngerleri,talepler üzerine mekanlara kendileri monte etmektedir. Genellikle yapıştırma işlemi uygulanılarak duvara ve herhangi ses geçirilmesini istenmeyen alana uygularken kırılma, çatlama gibi iş kazalarına fırsat vermemek maksadıyla gerekli tüm önlemlerin alınmasını sağlamıştır. Yumurta Süngerlerin yapıştırılma asaması bittikten sonra iş de güvenli bir şekilde bitmiş sayılır.

Peki, bu yapıştırma işlemi ne kadar sağlıklı, sonrasında herhangi bir pürüzle karşılaşır mı?

Hayır, olası bir kazanın önüne geçilmesi maksadıyla standartı yüksek maddeler kullanılmakta ve yapıştırılan alan maksimum 3-4 dakika içerisinde kuruyarak yıllardır ordaymış gibi sağlam kalmaktadır. Bu sabitleme işlemi sırasında Adetaş Yapı Market, mekanın işlemden geçme sürecinde kişilerin tercihlerinin yanında, kendilerinin kırk yıllık birikimlerini, tecrübelerini müşterileriyle paylaşarak "neyin doğru olup, neyin yanlış olduğunu ayırt edebilme eğilimi sağlamaktadır. Piramit süngerler, tüm alanlara eşit bir şekilde hafifçe el yardımıyla bastırılarak yavaş yavaş bu işlem uygulanır.

Blog Son 8 Makale